29 Paź 2014

Wycieczka zawodowa klas lotniczych technikum do Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie

Napisał 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Uczniowie klas 1ml, 2ml i 3ml, wraz z opiekunami koła lotniczego : mgr inż. Andrzejem Foktem, mgr inż. Dariuszem Biesiagą i mgr inż. Arkadiuszem Hernikiem wzięli udział w wycieczce szkolnej, zrealizowanej w ramach działalności koła lotniczego.

Celem wycieczki było zapoznanie uczniów z historią i rozwojem lotnictwa poparte „żywymi” przykładami, usystematyzowanie wiedzy zdobytej na zajęciach teoretycznych z budowy płatowców i silników statków powietrznych, oraz zachęcenie do samodzielnego poszerzania swojej wiedzy z dziedziny ogólno pojętego lotnictwa. Ekspozycja, zgromadzona w budynku muzeum i na terenie byłego lotniska Kraków-Czyżyny, pochłonęła pięć godzin zwiedzania, po których pozostał niedosyt – ciężko nacieszyć się takimi zabawkami :)

Czytany 1800 razy Ostatnio zmieniany sobota, 06 czerwiec 2015 12:47
ZSS

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu - 2016

Mapa serwisu

Projekt i wykonanie 2015:   

Ta strona internetowa używa ciasteczek "cookies" dla zapewnienia właściwego działania wszystkich dostępnych funkcji. Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz określić sposób przechowywania "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Wiedz jednak, że może to doprowadzić do wstrzymania prawidłowego działania tej strony internetowej.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

We have 38 guests and no members online