22 Paź 2014

„Kto czyta książki, ten żyje podwójnie”

Napisał 
Oceń ten artykuł
(1 głos)

W październiku po raz kolejny świętowaliśmy Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych. W tym roku obchodzony był pod hasłem „Kto czyta książki, ten żyje podwójnie”. tej okazji nauczyciele bibliotekarze Monika Wójtowicz i Rafał Bąk zainicjowali akcję pt. „Podaruj książkę naszej bibliotece”. Celem jej było wzbogacenie księgozbioru o ciekawe pozycje książkowe jak również zachęcenie młodych ludzi do sięgnięcia po literaturę. I tak otrzymaliśmy książki pochodzące z prywatnych źródeł darczyńców m.in. od Prezydenta Polski Pana Bronisława Komorowskiego, Wiceprezydenta Radomia Pana Ryszarda Fałka, Radnego Rady Miejskiej Pana Włodzimierza Bojarskiego, Honorowego Obywatela Miasta Radomia Pana Lecha Wałęsy i wielu innych ludzi związanych z naszym regionem.

W ramach obchodów MMBS ogłoszony został również cykliczny konkurs pt. „W świecie techniki”, w którym uczniowie odpowiadają na pytania z dziedziny motoryzacji i techniki. Zarówna akcja jak również konkurs cieszyły się dużym zainteresowaniem.

W imieniu naszych czytelników wszystkim darczyńcom składamy serdeczne podziękowania.

Czytany 1757 razy Ostatnio zmieniany środa, 10 czerwiec 2015 18:21
ZSS

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu - 2016

Mapa serwisu

Projekt i wykonanie 2015:   

Ta strona internetowa używa ciasteczek "cookies" dla zapewnienia właściwego działania wszystkich dostępnych funkcji. Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz określić sposób przechowywania "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Wiedz jednak, że może to doprowadzić do wstrzymania prawidłowego działania tej strony internetowej.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

We have 31 guests and no members online