13 Lis 2014

Zwycięstwo naszego ucznia w Konkursie Recytatorskim

Napisał 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Trzynastka przyniosła naszej szkole szczęście – 13 listopada w ZSO nr 6 im. J. Kochanowskiego odbył się Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „Od Jana Kochanowskiego do poety współczesnego” adresowany do uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych naszego miasta. Koordynatorem konkursu był poeta i polonista pan Adrian Szary, patronat honorowy objął Prezydent Miasta Radomia, zaś oceniającym występy przewodniczył Kamil Woźniak – aktor Teatru Powszechnego im. Jana Kochanowskiego w Radomiu. Zespół Szkół Samochodowych reprezentowany był przez Mateusza Sułeckiego z klasy 4b, którego przygotowała pani Aneta Wajdzik-Jary. Uczeń recytował wiersz współczesnego radomskiego poety – Roberta Utkowskiego, zrobił to znakomicie, co zostało docenione. Mateusz zdobył pierwsze miejsce i został uhonorowany dyplomem, pamiątkową statuetką oraz nagrodą książkową. Konkurs urozmaicił występ pary muzyków tworzących do tekstów Adriana Szarego. Podczas obrad jury zgromadzeni mieli również okazję wysłuchać recitalu Karoliny Wojdat – uczestniczki obecnej edycji programu „The Voice of Poland”.

Czytany 1820 razy Ostatnio zmieniany sobota, 06 czerwiec 2015 12:02
ZSS

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu - 2016

Mapa serwisu

Projekt i wykonanie 2015:   

Ta strona internetowa używa ciasteczek "cookies" dla zapewnienia właściwego działania wszystkich dostępnych funkcji. Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz określić sposób przechowywania "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Wiedz jednak, że może to doprowadzić do wstrzymania prawidłowego działania tej strony internetowej.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

We have 34 guests and no members online