18 Lis 2014

Prezentacje twórczości Tadeusza Różewicza - DK Idalin

Napisał 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W związku ze śmiercią Tadeusza Różewicza w 2014 roku w radomskich ośrodkach kultury zorganizowano konkursy poświęcone pamięci tego uznanego poety, dramatopisarza i prozaika. 18 listopada w Domu Kultury „Idalin” w prezentacjach z cyklu „Poetae nascuntur, oratores fiunt” naszą szkołę godnie reprezentowali – Bartosz Prokop z klasy 2a, przygotowany przez pana Mirosława Szokalskiego oraz Mateusz Sułecki z klasy 4b, którego instruktorką jest pani Aneta Wajdzik-Jary. Po przesłuchaniach konkursowych wady i zalety wybranych prezentacji omówili członkowie jury: aktorzy pan Jarosław Rabenda i Krzysztof Prałat oraz dyrektor DK „Idalin” pan Grzegorz Molenda.W związku ze śmiercią Tadeusza Różewicza w 2014 roku w radomskich ośrodkach kultury zorganizowano konkursy poświęcone pamięci tego uznanego poety, dramatopisarza i prozaika. 18 listopada w Domu Kultury „Idalin” w prezentacjach z cyklu „Poetae nascuntur, oratores fiunt” naszą szkołę godnie reprezentowali – Bartosz Prokop z klasy 2a, przygotowany przez pana Mirosława Szokalskiego oraz Mateusz Sułecki z klasy 4b, którego instruktorką jest pani Aneta Wajdzik-Jary. Po przesłuchaniach konkursowych wady i zalety wybranych prezentacji omówili członkowie jury: aktorzy pan Jarosław Rabenda i Krzysztof Prałat oraz dyrektor DK „Idalin” pan Grzegorz Molenda.

Czytany 1912 razy Ostatnio zmieniany sobota, 06 czerwiec 2015 12:05
ZSS

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu - 2016

Mapa serwisu

Projekt i wykonanie 2015:   

Ta strona internetowa używa ciasteczek "cookies" dla zapewnienia właściwego działania wszystkich dostępnych funkcji. Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz określić sposób przechowywania "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Wiedz jednak, że może to doprowadzić do wstrzymania prawidłowego działania tej strony internetowej.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

We have 35 guests and no members online