12 Gru 2014

Uczniowie „Samochodówki” dla Radomskiego Banku Żywności

Napisał 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Uczniowie Zespołu Szkół Samochodowych, tradycyjnie włączyli się w przedświąteczną zbiórkę żywności. Do ich koszyków trafiło 270 kilogramów różnych produktów.

Radomski Bank Żywności corocznie prowadzi zbiórki jedzenia przed świętami Bożego Narodzenia. Od wielu lat, w akcji uczestniczą uczniowie „Samochodówki”. Podobnie było w tegorocznej edycji. Uczniowie klas 3C i 4D przez trzy dni prowadzili zbiórkę w supermarkecie Kaufland. Razem z opiekunami, Tomaszem Trojanowskim, Konradem Woźniakiem, Robertem Sasinem, Tomaszem Chuchałą i Mirosławem Zawadzkim zebrali 270 kg jedzenia. W całym regionie udało się zgromadzić aż 20 ton! Wszystkie zebrane przez wolontariuszy, w tym uczniów „Samochodówki” produkty trafią do Radomskiego Banku Żywności, który rozdzieli je pomiędzy najuboższych mieszkańców regionu.

Zbiórki żywności to jedna z form działalności charytatywnej uczniów i nauczycieli Zespołu Szkół Samochodowych. W grudniu zaplanowano kolejne akcje, w których uczestniczyć będą uczniowie naszej szkoły.

Czytany 1791 razy Ostatnio zmieniany sobota, 06 czerwiec 2015 12:16
ZSS

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu - 2016

Mapa serwisu

Projekt i wykonanie 2015:   

Ta strona internetowa używa ciasteczek "cookies" dla zapewnienia właściwego działania wszystkich dostępnych funkcji. Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz określić sposób przechowywania "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Wiedz jednak, że może to doprowadzić do wstrzymania prawidłowego działania tej strony internetowej.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

We have 69 guests and no members online