05 Gru 2014

Prezentacje twórczości Tadeusza Różewicza - MOK "Amfiteatr"

Napisał 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Podopieczny pani Anety Wajdzik-Jary, uczeń klasy maturalnej, Mateusz Sułecki wziął udział w XV Turnieju Słowa, który odbył się 5 grudnia 2014 roku w MOK „Amfiteatr”. Konkurs również poświęcony był twórczości Tadeusza Różewicza. W turnieju wystąpiło 26 uczestników z różnych placówek – reprezentant Zespołu Szkół Samochodowych zdobył wyróżnienie. Gratulujemy i czekamy na kolejne sukcesy naszych recytatorów!

Czytany 1794 razy Ostatnio zmieniany sobota, 06 czerwiec 2015 12:38
ZSS

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu - 2016

Mapa serwisu

Projekt i wykonanie 2015:   

Ta strona internetowa używa ciasteczek "cookies" dla zapewnienia właściwego działania wszystkich dostępnych funkcji. Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz określić sposób przechowywania "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Wiedz jednak, że może to doprowadzić do wstrzymania prawidłowego działania tej strony internetowej.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

We have 31 guests and no members online