16 Gru 2014

Kiermasz Świąteczny

16 grudnia w naszej szkole odbył się Kiermasz Świąteczny zorganizowany przez panie Edytę Maciaszczyk i Elżbietę Wróbel. Na stoisku obsługiwanym przez uczniów znalazły się ręcznie malowane bombki i ozdoby choinkowe wykonane przez uczniów i nauczycieli, stroiki, sianko wigilijne, pierniki oraz inne świąteczne wyroby kulinarne. Artykuły wystawione podczas Kiermaszu cieszyły się dużym zainteresowaniem pracowników szkoły, nauczycieli i uczniów. Zebrane pieniądze przeznaczone zostaną na cel charytatywny.

Czytany 3888 razy Ostatnio zmieniany sobota, 06 czerwiec 2015 12:35