16 Gru 2014

Kiermasz Świąteczny

Napisał 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

16 grudnia w naszej szkole odbył się Kiermasz Świąteczny zorganizowany przez panie Edytę Maciaszczyk i Elżbietę Wróbel. Na stoisku obsługiwanym przez uczniów znalazły się ręcznie malowane bombki i ozdoby choinkowe wykonane przez uczniów i nauczycieli, stroiki, sianko wigilijne, pierniki oraz inne świąteczne wyroby kulinarne. Artykuły wystawione podczas Kiermaszu cieszyły się dużym zainteresowaniem pracowników szkoły, nauczycieli i uczniów. Zebrane pieniądze przeznaczone zostaną na cel charytatywny.

Czytany 1888 razy Ostatnio zmieniany sobota, 06 czerwiec 2015 12:35
ZSS

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu - 2016

Mapa serwisu

Projekt i wykonanie 2015:   

Ta strona internetowa używa ciasteczek "cookies" dla zapewnienia właściwego działania wszystkich dostępnych funkcji. Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz określić sposób przechowywania "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Wiedz jednak, że może to doprowadzić do wstrzymania prawidłowego działania tej strony internetowej.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

We have 29 guests and no members online