16 Gru 2014

Kiermasz Świąteczny

Napisał 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

16 grudnia w naszej szkole odbył się Kiermasz Świąteczny zorganizowany przez panie Edytę Maciaszczyk i Elżbietę Wróbel. Na stoisku obsługiwanym przez uczniów znalazły się ręcznie malowane bombki i ozdoby choinkowe wykonane przez uczniów i nauczycieli, stroiki, sianko wigilijne, pierniki oraz inne świąteczne wyroby kulinarne. Artykuły wystawione podczas Kiermaszu cieszyły się dużym zainteresowaniem pracowników szkoły, nauczycieli i uczniów. Zebrane pieniądze przeznaczone zostaną na cel charytatywny.

Czytany 1535 razy Ostatnio zmieniany sobota, 06 czerwiec 2015 12:35
ZSS

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu - 2016

Mapa serwisu

Projekt i wykonanie 2015:   

Ta strona internetowa używa ciasteczek "cookies" dla zapewnienia właściwego działania wszystkich dostępnych funkcji. Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz określić sposób przechowywania "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Wiedz jednak, że może to doprowadzić do wstrzymania prawidłowego działania tej strony internetowej.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

We have 5 guests and no members online