18 Gru 2014

Walka z uzależnieniem od hazardu Wyróżniony

Napisał 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

18 grudnia w Zespole Szkół Samochodowych odbyło się spotkanie edukacyjne z zakresu walki z uzależnieniem od hazardu, które przeprowadzili przedstawiciele Urzędu Celnego w Radomiu oraz Przychodni Terapii Uzależnień i Współuzależnień od Alkoholu. W zajęciach uczestniczyła młodzież klas trzecich i czwartych.Samochodówki - Pana Karola Bauera. Tematem prezentacji były znaki towarowe jako forma identyfikacji produktu, znaczenie gospodarcze i prestiżowe oraz ich ochrona prawna. Zaproszeni na spotkanie uczestnicy mieli niepowtarzalną okazję zapoznania się ze sposobami zgłoszenia i ochrony znaku towarowego oraz jego rolą w erze innowacyjnej gospodarki. Dyskusja dotyczyła także możliwości naruszenia obcego znaku towarowego, a tym samym zagrożeń dla poprawnego działania własnej firmy.

http://duz70.internetdsl.tpnet.pl:86/zss/galerie/Walkazuzalenieniemodhazardu/index.html

Czytany 1892 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 11 czerwiec 2015 13:34
ZSS

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu - 2016

Mapa serwisu

Projekt i wykonanie 2015:   

Ta strona internetowa używa ciasteczek "cookies" dla zapewnienia właściwego działania wszystkich dostępnych funkcji. Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz określić sposób przechowywania "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Wiedz jednak, że może to doprowadzić do wstrzymania prawidłowego działania tej strony internetowej.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

We have 32 guests and no members online