18 Gru 2014

Na kolędowanie przyszedł czas Wyróżniony

Napisał 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

18 grudnia w naszej szkole zagościła świąteczna atmosfera. Tego dnia odbył się pierwszy szkolny konkurs na najciekawiej wykonaną kolędę. Uczniowie przy wsparciu nauczycielskim śpiewali znane i mniej znane utwory. Wykonawców oceniało jury w składzie: z-ca dyrektora pan Jarosław Sadal oraz panie Małgorzata Tundziowska, Olga Milewska i Elena Rembiś. Oceniano nie tylko wykonanie, ale również pomysłowość, interpretację i umiejętność pracy w zespole. Przyznano trzy równorzędne nagrody dla klas: 1ml, 2a wraz z panią Magdaleną Mazur i 4d. Całość przygotowały i zorganizowały panie Elżbieta Wróbel, Edyta Maciaszczyk, Monika Wojtowicz i Ilona Gibała.

Czytany 1833 razy Ostatnio zmieniany sobota, 06 czerwiec 2015 12:34
ZSS

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu - 2016

Mapa serwisu

Projekt i wykonanie 2015:   

Ta strona internetowa używa ciasteczek "cookies" dla zapewnienia właściwego działania wszystkich dostępnych funkcji. Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz określić sposób przechowywania "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Wiedz jednak, że może to doprowadzić do wstrzymania prawidłowego działania tej strony internetowej.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

We have 8 guests and no members online