18 Gru 2014

Na kolędowanie przyszedł czas Wyróżniony

Napisał 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

18 grudnia w naszej szkole zagościła świąteczna atmosfera. Tego dnia odbył się pierwszy szkolny konkurs na najciekawiej wykonaną kolędę. Uczniowie przy wsparciu nauczycielskim śpiewali znane i mniej znane utwory. Wykonawców oceniało jury w składzie: z-ca dyrektora pan Jarosław Sadal oraz panie Małgorzata Tundziowska, Olga Milewska i Elena Rembiś. Oceniano nie tylko wykonanie, ale również pomysłowość, interpretację i umiejętność pracy w zespole. Przyznano trzy równorzędne nagrody dla klas: 1ml, 2a wraz z panią Magdaleną Mazur i 4d. Całość przygotowały i zorganizowały panie Elżbieta Wróbel, Edyta Maciaszczyk, Monika Wojtowicz i Ilona Gibała.

Czytany 2396 razy Ostatnio zmieniany sobota, 06 czerwiec 2015 12:34
ZSS

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu - 2016

Mapa serwisu

Projekt i wykonanie 2015:   

Ta strona internetowa używa ciasteczek "cookies" dla zapewnienia właściwego działania wszystkich dostępnych funkcji. Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz określić sposób przechowywania "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Wiedz jednak, że może to doprowadzić do wstrzymania prawidłowego działania tej strony internetowej.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

We have 15 guests and no members online