13 Sty 2015

Półfinał Regionalnego Konkursu Ortograficznego Wyróżniony

Napisał 
Oceń ten artykuł
(1 głos)

We wtorek 13 stycznia w Zespole Szkół Spożywczych i Hotelarskich odbył się półfinał Regionalnego Konkursu Ortograficznego organizowanego corocznie od kilkunastu lat przez Radomski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli we współpracy ze Stowarzyszeniem Nauczycieli Polonistów. Nie zabrakło reprezentantów Zespołu Szkół Samochodowych – Kamila Błaszczyka i Rafała Nowaka z klasy 4b oraz Jerzego Barana z klasy 1d. Wszystkich półfinalistów przygotowała pani Aneta Wajdzik-Jary. Do ścisłego finału zakwalifikował się Kamil Błaszczyk, za którego będziemy trzymać kciuki już 10 lutego.

Kolejne etapy konkursu poprzedziły eliminacje szkolne przygotowane przez polonistki: Anetę Wajdzik-Jary i Dagmarę Durasiewicz. Wzięło w nich udział 13 uczniów, spośród których wyłoniono trzech wymienionych przedstawicieli naszej placówki.

Czytany 1845 razy Ostatnio zmieniany sobota, 06 czerwiec 2015 12:34
ZSS

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu - 2016

Mapa serwisu

Projekt i wykonanie 2015:   

Ta strona internetowa używa ciasteczek "cookies" dla zapewnienia właściwego działania wszystkich dostępnych funkcji. Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz określić sposób przechowywania "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Wiedz jednak, że może to doprowadzić do wstrzymania prawidłowego działania tej strony internetowej.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

We have 29 guests and no members online