20 Lut 2015

Debata z panią europoseł Julią Piterą Wyróżniony

Napisał 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

20 lutego 2015 roku w Resursie Obywatelskiej odbyła się debata z panią europoseł Julią Piterą. Uczniowie klasy 1 d z wychowawcą Renatą Cywka reprezentowali Zespół Szkół Samochodowych, uczestnicząc w rozmowach dotyczących przyszłości Unii Europejskiej, bieżących spraw rozpatrywanych na forum Parlamentu Europejskiego, a także obecnej sytuacji na Wschodzie i konflikcie na Ukrainie. Debatę prowadził Marszałek PMMR Piotr Nawrot.

Czytany 1918 razy Ostatnio zmieniany sobota, 06 czerwiec 2015 12:00
ZSS

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu - 2016

Mapa serwisu

Projekt i wykonanie 2015:   

Ta strona internetowa używa ciasteczek "cookies" dla zapewnienia właściwego działania wszystkich dostępnych funkcji. Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz określić sposób przechowywania "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Wiedz jednak, że może to doprowadzić do wstrzymania prawidłowego działania tej strony internetowej.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

We have 25 guests and no members online