05 Lis 2020

Dzień Wszystkich Świętych” – pamiętamy!

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Jak co roku, zgodnie z wieloletnią tradycją, bezpośrednio przed dniem Wszystkich Świętych nauczyciele „Samochodówki” odwiedzili cmentarze i zapalili znicze na grobach zasłużonych byłych dyrektorów, nauczycieli oraz pracowników naszej szkoły. Zapłonęło również światełko przed tablicami znajdującymi się na ścianie frontowej budynku od ulicy 25 Czerwca, upamiętniając pomordowanych w czasie okupacji niemieckiej nauczycieli i pracowników oraz patrona Rotmistrza Witolda Pileckiego. W akcji brali udział Mirosław Gromski, Maciej Mikulski, Piotr Gauze, Jacek Bulsa, Leszek Kucharski i Ryszard Trojanowski.

Czytany 479 razy Ostatnio zmieniany piątek, 13 listopad 2020 11:43
ZSS

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu - 2016

Mapa serwisu

Projekt i wykonanie 2015:   

Ta strona internetowa używa ciasteczek "cookies" dla zapewnienia właściwego działania wszystkich dostępnych funkcji. Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz określić sposób przechowywania "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Wiedz jednak, że może to doprowadzić do wstrzymania prawidłowego działania tej strony internetowej.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

We have 49 guests and no members online