28 Sty 2021

Składanie deklaracji na Egzamin Zawodowy sesja lato

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Wszystkich zainteresowanych, którzy chcą przystąpić lub poprawić egzamin zawodowy w sesji letniej informuję, że należy złożyć deklarację w sekretariacie szkoły w wersji papierowej w terminie do 05.02.2021. Deklarację można pobrać bezpośrednio ze strony www naszej szkoły, wydrukować i czytelnie wypełnić lub zgłosić się do sekretariatu szkoły, gdzie otrzymacie wydrukowaną deklarację do wypełnienia.

Czytany 291 razy
ZSS

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu - 2016

Mapa serwisu

Projekt i wykonanie 2015:   

Ta strona internetowa używa ciasteczek "cookies" dla zapewnienia właściwego działania wszystkich dostępnych funkcji. Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz określić sposób przechowywania "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Wiedz jednak, że może to doprowadzić do wstrzymania prawidłowego działania tej strony internetowej.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

We have 36 guests and no members online