30 Kwi 2021

Konkurs motoryzacyjny "Young Car Mechanic"

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Kolejny etap konkursu Young Car Mechanic za nami!

15 kwietnia odbył się drugi etap konkursu Young Car Mechanic 2021. W tym roku powtórzono formułę on-line na tym etapie – uczniowie rozwiązywali testy poprzez platformę cyfrową. 10 najlepszych zawodników, w tym nasz uczeń, Dawid Olczak, awansowało do finału krajowego. Finaliści rywalizować będą z sobą 22-23 maja w Cząstkowie Mazowieckim, w ośrodku szkoleniowym firmy Inter Cars S.A.  

Konkurs od kilku lat ma formułę międzynarodową – uczniowie z Bułgarii, Estonii, Węgier, Łotwy, Litwy, Ukrainy i Polski w tym samym czasie biorą udział w etapie krajowym. Zwycięzcy etapów krajowych awansują do finału międzynarodowego. Kilka lat z rzędu uczeń z naszej Szkoły awansuje do ścisłego finału konkursu YCM i zajmuje w tej rywalizacji wysoką pozycję na etapie krajowym, jak i międzynarodowym. I w tym roku utrzymaliśmy wysoki poziom – w klasyfikacji szkół byliśmy 2 na 25 biorących udział w drugim etapie. A Dawidowi Olczakowi gratulujemy
i życzymy dalszych sukcesów.

 

Andrzej Michalczewski

Czytany 385 razy Ostatnio zmieniany piątek, 30 kwiecień 2021 08:54
ZSS

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu - 2016

Mapa serwisu

Projekt i wykonanie 2015:   

Ta strona internetowa używa ciasteczek "cookies" dla zapewnienia właściwego działania wszystkich dostępnych funkcji. Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz określić sposób przechowywania "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Wiedz jednak, że może to doprowadzić do wstrzymania prawidłowego działania tej strony internetowej.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

We have 21 guests and no members online