03 Cze 2021

Wycieczka szkoleniowa blacharzy

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(1 głos)

W dniach 31.05.2021 – 02.06.2021 r. zorganizowana została przez opiekuna pana Leszka Kucharskiego, 3 dniowa wycieczka zawodowa uczniów klasy 3zd ZSS w Radomiu o profilu Blacharz samochodowy do Ośrodka szkoleniowego Jan Sobański Auto System w Kobyłce koło Warszawy. Podczas pobytu obfitującego w szereg szkoleń i pokazów z zakresu wiedzy i prawideł blacharskich podsumowany został niemalże cały program nauczania, a uczniowie zdobyli zaświadczenia o przebytych szkoleniach z zakresu obsługi maszyn i urządzeń blacharskich, które ułatwią im start w przyszłej pracy związanej z wyuczonym zawodem.

Czytany 375 razy
ZSS

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu - 2016

Mapa serwisu

Projekt i wykonanie 2015:   

Ta strona internetowa używa ciasteczek "cookies" dla zapewnienia właściwego działania wszystkich dostępnych funkcji. Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz określić sposób przechowywania "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Wiedz jednak, że może to doprowadzić do wstrzymania prawidłowego działania tej strony internetowej.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

We have 21 guests and no members online