26 Sie 2021

SZCZEPIENIA DLA UCZNIÓW

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(1 głos)

OGŁOSZENIE

We wrześniu w szkole jest możliwość zorganizowania szczepień nastolatków w wieku od 12 do 18 lat przeciwko COVID-19. W związku z tym wszystkich chętnych prosimy o wypełnienie deklaracji wyrażającej chęć poddania się szczepieniom zorganizowanym przez naszą szkołę. Wypełnione deklaracje prosimy dostarczyć do sekretariatu szkoły do 6.09.2021r.

(deklaracje poniżej w załącznikach)

Czytany 794 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 26 sierpień 2021 09:55
ZSS

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu - 2016

Mapa serwisu

Projekt i wykonanie 2015:   

Ta strona internetowa używa ciasteczek "cookies" dla zapewnienia właściwego działania wszystkich dostępnych funkcji. Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz określić sposób przechowywania "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Wiedz jednak, że może to doprowadzić do wstrzymania prawidłowego działania tej strony internetowej.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

We have 23 guests and no members online