01 Paź 2021

AKCJA ODDAWANIA KRWI - WRZESIEŃ

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W dniu 24.09.2021, tradycyjnie w piątek, po raz pierwszy w tym roku szkolnym, odbyła się w Naszej szkole pierwsza z pięciu akcji oddawania krwi. Dając pełnoletnim uczniom możliwość dzielenia się z innymi tym wielkim i niezastąpionym darem jakim jest krew, pragniemy wspomóc osoby chore i potrzebujące oraz służby medyczne w tym trudnym czasie związanym z pandemią.

W sprawach związanych z krwiodawstwem i krwiolecznictwem, proszę się zgłaszać do Pana Leszka Kucharskiego na dział Napraw nadwozi.

Czytany 217 razy
ZSS

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu - 2016

Mapa serwisu

Projekt i wykonanie 2015:   

Ta strona internetowa używa ciasteczek "cookies" dla zapewnienia właściwego działania wszystkich dostępnych funkcji. Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz określić sposób przechowywania "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Wiedz jednak, że może to doprowadzić do wstrzymania prawidłowego działania tej strony internetowej.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

We have 24 guests and no members online