15 Paź 2021

Dzień Edukacji Narodowej

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

14 października to święto wszystkich pracowników oświaty, powszechnie nazywane Dniem Edukacji Narodowej, upamiętniające utworzenie w 1773 roku, z inicjatywy króla Stanisława Augusta Poniatowskiego, Komisji Edukacji Narodowej.

Ze względu na bezpieczeństwo podopiecznych i kadry szkoły, związane z zagrożeniem epidemiologicznym, odwołana została uroczysta akademia zorganizowana przez uczniów, a obchody tego święta odbyły się w czwartek 14 października. Z tej okazji pedagodzy spotkali się na krótkiej Radzie pedagogicznej, podczas której Dyrekcja Szkoły złożyła i przekazała zgromadzonym serdeczne życzenia oraz wręczyła nagrody wyróżnionym nauczycielom.

Głównym akcentem obchodów Dnia Edukacji Narodowej w "Samochodówce" był słodki poczęstunek dla pracowników, zorganizowany przez Radę Rodziców po zakończeniu Rady pedagogicznej.

Czytany 210 razy Ostatnio zmieniany piątek, 15 październik 2021 11:39
ZSS

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu - 2016

Mapa serwisu

Projekt i wykonanie 2015:   

Ta strona internetowa używa ciasteczek "cookies" dla zapewnienia właściwego działania wszystkich dostępnych funkcji. Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz określić sposób przechowywania "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Wiedz jednak, że może to doprowadzić do wstrzymania prawidłowego działania tej strony internetowej.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

We have 16 guests and no members online