16 Lis 2021

Akademia z okazji 103 rocznicy odzyskania niepodległości

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W środę 10 listopada 2021r.w naszej szkole odbyła się akademia z okazji 103 rocznicy odzyskania niepodległości. Montaż słowno – muzyczny przygotowali nauczyciele: Renata Cywka, Iwona Marciszonek i Roman Mosionek. Uczniowie przedstawili program artystyczny o charakterze patriotycznym, a w nim historię Polski od czasów rozbiorów, aż do roku 1918, czyli do daty odzyskania przez Polskę niepodległości.
W uroczystym apelu uczestniczyli: dyrekcja, nauczyciele i uczniowie. Na zakończenie uroczystości pani dyrektor Anna Stańczyk podziękowała uczniom i zespołowi śpiewającemu za piękny występ i cenną lekcję historii, która była również ważnym źródłem informacji o trudnych losach naszej Ojczyzny.

Czytany 631 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 16 listopad 2021 12:17
ZSS

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu - 2016

Mapa serwisu

Projekt i wykonanie 2015:   

Ta strona internetowa używa ciasteczek "cookies" dla zapewnienia właściwego działania wszystkich dostępnych funkcji. Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz określić sposób przechowywania "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Wiedz jednak, że może to doprowadzić do wstrzymania prawidłowego działania tej strony internetowej.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

We have 11 guests and no members online