09 Lis 2021

Odwiedziliśmy groby byłych pracowników "Samochodówki"

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

    W Zespole Szkół Samochodowych w Radomiu stało się już tradycją, że co roku bezpośrednio przed dniem Wszystkich Świętych nauczyciele „Samochodówki” wraz z uczniami odwiedzili cmentarze i zapalili znicze na grobach zasłużonych byłych dyrektorów, nauczycieli oraz pracowników naszej szkoły.

   Zapłonęło również światełko przed tablicami pamiątkowymi znajdującymi się na zabytkowej ścianie frontowej naszej szkoły (od strony ul. 25-Czerwca), upamiętniającymi pomordowanych w czasie okupacji niemieckiej nauczycieli i pracowników oraz patrona Rotmistrza Witolda Pileckiego.

   W akcji brali udział nauczyciele: Paweł Maruszak, Maciej Mikulski, Piotr Gauze, Jacek Bulsa, Marek Chęć, Tomasz  Trojanowski, Rafał  Leszczyński, Piotr Nowak, Mirosław Gromski  i Ryszard Trojanowski  oraz  uczniowie z klasy 1 gz .

 

Czytany 675 razy Ostatnio zmieniany środa, 17 listopad 2021 08:24
ZSS

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu - 2016

Mapa serwisu

Projekt i wykonanie 2015:   

Ta strona internetowa używa ciasteczek "cookies" dla zapewnienia właściwego działania wszystkich dostępnych funkcji. Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz określić sposób przechowywania "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Wiedz jednak, że może to doprowadzić do wstrzymania prawidłowego działania tej strony internetowej.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

We have 13 guests and no members online