10 Lis 2021

Zaduszki - Święto Zmarłych

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Tradycyjnie w listopadzie obchodziliśmy w naszej szkole zaduszki. Grupa artystyczna pod kierunkiem p. Dagmary Durasiewicz i Iwony Gosiewskiej zaprezentowała program, podczas którego słowem mówionym i śpiewanym przybliżyła atmosferę Święta Zmarłych i wspomniała zmarłych nauczycieli i pracowników Zespołu Szkół Samochodowych. 

Czytany 578 razy
ZSS

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu - 2016

Mapa serwisu

Projekt i wykonanie 2015:   

Ta strona internetowa używa ciasteczek "cookies" dla zapewnienia właściwego działania wszystkich dostępnych funkcji. Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz określić sposób przechowywania "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Wiedz jednak, że może to doprowadzić do wstrzymania prawidłowego działania tej strony internetowej.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

We have 14 guests and no members online