08 Lis 2021

„Dzień języków obcych”

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W dniach 04-05.11.2021 odbył się „Dzień języków obcych”. Uczniowie wykonali prace plastyczne promujące naukę języków obcych. Najlepsze prace zostały nagrodzone. Uczniowie, którzy zostali nagrodzeni to Norbert Siczek z klasy 3ml oraz Mateusz Mazur z klasy 3atp. W czwartek jak
i w piątek wszystkie klasy miały możliwość wziąć udział w konkursach i quizach językowych. Na uczestników, którzy poprawnie wykonali zadanie czekały atrakcyjne upominki.

Czytany 204 razy Ostatnio zmieniany piątek, 19 listopad 2021 07:35
ZSS

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu - 2016

Mapa serwisu

Projekt i wykonanie 2015:   

Ta strona internetowa używa ciasteczek "cookies" dla zapewnienia właściwego działania wszystkich dostępnych funkcji. Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz określić sposób przechowywania "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Wiedz jednak, że może to doprowadzić do wstrzymania prawidłowego działania tej strony internetowej.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

We have 27 guests and no members online