19 Lis 2021

Sztandar Zespołu Szkół Samochodowych odznaczony” Krzyżem Weterana”

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Sztandar Zespołu Szkół Samochodowych odznaczony” Krzyżem Weterana” przez Stowarzyszenie Kombatantów Misji Pokojowych ONZ  

W dniu 16 listopada 2021r. odbyła się w naszej szkole uroczysta akademia z okazji 103 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości oraz 10 rocznicy współpracy ze Stowarzyszaniem Kombatantów Misji Pokojowych ONZ Koło 45 w Radomiu . Prezes koła pan Edward Kowalewski  na wniosek Kapituły wyróżnił Zespół Szkół Samochodowych Odznaczeniem Pamiątkowym „Krzyż Weterana”. Akt Nadania Odznaczenia został złożony na ręce pani dyrektor Anny Stańczyk.  W imieniu prezesa Zarządu Głównego Stowarzyszenia Kombatantów Misji Pokojowych ONZ gen. Stanisława Woźniaka Medalem Za Zasługi dla SKMP ONZ została odznaczona pani Renata Cywka, która podjęła współpracę i aktywnie angażuje się we wspólne działania. Prezes Koła 45 pan Edward Kowalewski złożył podziękowania za zaangażowanie i lata wspólnej pracy.

Czytany 678 razy
ZSS

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu - 2016

Mapa serwisu

Projekt i wykonanie 2015:   

Ta strona internetowa używa ciasteczek "cookies" dla zapewnienia właściwego działania wszystkich dostępnych funkcji. Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz określić sposób przechowywania "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Wiedz jednak, że może to doprowadzić do wstrzymania prawidłowego działania tej strony internetowej.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

We have 10 guests and no members online