20 Lis 2021

Światowy Dzień Pamięci Ofiar Wypadków Drogowych

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Z okazji zbliżających się obchodów Światowego Dnia Pamięci Ofiar Wypadków Drogowych, uczniowie Zespołu Szkół Samochodowych
w Radomiu, którzy albo posiadają już prawo jazdy albo są w trakcie jego zdawania, spotkali się z policjantami z mazowieckiej drogówki.

Młodzi kierowcy podczas prezentacji zostali uświadomieni o tym jak ważną kwestią jest rola człowieka jako głównego czynnika powstawania wypadków drogowych, jak również jak rola pierwszej pomocy przedmedycznej ma olbrzymi wpływ na zniwelowanie liczby ofiar wypadków drogowych. Na koniec młodzież dostała maseczki do sztucznego oddychania, którą zawsze warto mieć przy sobie, aby móc bezpiecznie uratować komuś życie.

Więcej na: RADOMMOTO

Czytany 565 razy Ostatnio zmieniany sobota, 20 listopad 2021 11:15
ZSS

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu - 2016

Mapa serwisu

Projekt i wykonanie 2015:   

Ta strona internetowa używa ciasteczek "cookies" dla zapewnienia właściwego działania wszystkich dostępnych funkcji. Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz określić sposób przechowywania "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Wiedz jednak, że może to doprowadzić do wstrzymania prawidłowego działania tej strony internetowej.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

We have 10 guests and no members online