23 Lis 2021

Wyjście do Teatru na spektakl "Pomoc domowa"

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W listopadowy wieczór uczniowie kl. 3 ctp wraz z wychowawcą Małgorzatą Kruk i Panią Renata Barszcz, po raz kolejny wybrali się do radomskiego Teatru Powszechnego im. Jana Kochanowskiego na spektakl w reżyserii Krzysztofa Dracza pt. „Pomoc domowa”. W tytułowej roli możemy zobaczyć dyrektor teatru Małgorzatę Potocką. Akcja komedii jest naprawdę świetnie i ciekawie zrealizowana, ma rewelacyjne dialogi i kilka naprawdę śmiesznych scen. Sztuka cieszyła się tak dużym uznaniem ze strony młodych widzów, że z niecierpliwością oczekują kolejnych wyjść do teatru. 

Czytany 532 razy
ZSS

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu - 2016

Mapa serwisu

Projekt i wykonanie 2015:   

Ta strona internetowa używa ciasteczek "cookies" dla zapewnienia właściwego działania wszystkich dostępnych funkcji. Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz określić sposób przechowywania "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Wiedz jednak, że może to doprowadzić do wstrzymania prawidłowego działania tej strony internetowej.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

We have 16 guests and no members online