22 Mar 2022

Międzyszkolny Turniej Piłki Siatkowej na I Dzień Wiosny

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

"Samochodówka" przywitała wiosnę organizując Międzyszkolny Turniej Piłki Siatkowej. Na zawody zakwalifikowało się pięć klas : 2gz, 2ml, 3a, 3cz oraz 3ml. Najlepsi okazali się uczniowie klasy 3ml, którzy wygrali wszystkie mecze nie tracąc przy tym żadnego seta. Drugie miejsce zajęła klasa 3a, a na najniższym stopniu podium uplasowała się klasa 2gz. Najlepszymi zawodnikami turnieju zostali wyróżnieni, Oliwier Kołakowski, Maciej Czarnota i Kacper Ziętek.

Czytany 274 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 24 marzec 2022 09:31
ZSS

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu - 2016

Mapa serwisu

Projekt i wykonanie 2015:   

Ta strona internetowa używa ciasteczek "cookies" dla zapewnienia właściwego działania wszystkich dostępnych funkcji. Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz określić sposób przechowywania "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Wiedz jednak, że może to doprowadzić do wstrzymania prawidłowego działania tej strony internetowej.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

We have 19 guests and no members online