22 Mar 2022

Spotkanie uczniów klas maturalnych z przedstawicielami WKU oraz AHNS w Radomiu.

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W dniu 22 marca 2022r. odbyło się spotkanie uczniów klas maturalnych z przedstawicielami WKU oraz Akademii Handlowej Nauk Stosowanych w Radomiu. W trakcie którego młodzież miała okazję zapoznać się z ofertę dalszego kształcenia. Wśród ofert padły propozycje studiów wojskowych w szkołach oficerskich oraz studiów cywilnych
w akademiach wojskowych, przedstawiono ofert szkół podoficerskich oraz służby wojskowej, zarówno podstawowej jak i przygotowawczej w ramach Wojsk Obrony Terytorialnej. Zainteresowanie młodzieży także wzbudziła oferta studiów na praktycznych kierunkach ekonomicznych, finansowych oraz handlowych. Dużym plusem jest radomska siedziba uczelni!

Ponieważ koniec roku szkolnego dla uczniów klas czwartych już blisko - wszystkim życzymy ukończenia szkoły oraz połamania piór na egzaminie maturalnym! Powodzenia!

Czytany 674 razy Ostatnio zmieniany środa, 23 marzec 2022 14:10
ZSS

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu - 2016

Mapa serwisu

Projekt i wykonanie 2015:   

Ta strona internetowa używa ciasteczek "cookies" dla zapewnienia właściwego działania wszystkich dostępnych funkcji. Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz określić sposób przechowywania "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Wiedz jednak, że może to doprowadzić do wstrzymania prawidłowego działania tej strony internetowej.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

We have 9 guests and no members online