24 Mar 2022

Finał konkursu walentynkowego - rozdanie dyplomów

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W środę 23 marca odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów i nagród laureatom szkolnego konkursu na najlepszą prezentację multimedialną ukazującą sylwetkę świętego Walentego, kult postaci oraz historię zwyczajów związanych z walentynkami. Pierwsze miejsce w konkursie, zorganizowanym przez panie Małgorzatę Stańczyk i Anetę Wajdzik-Jary, zajął Michał Szymczak z klasy 3btp, kolejne przypadły w udziale Maciejowi Jałowskiemu (3gzp) i Tomaszowi Pawlakowi (1c). Podczas finału autorzy najlepszych prezentacji przedstawili zebranym swoje prace oraz otrzymali gratulacje i dyplomy z rąk dyrektor szkoły pani Anny Stańczyk.

Czytany 296 razy
ZSS

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu - 2016

Mapa serwisu

Projekt i wykonanie 2015:   

Ta strona internetowa używa ciasteczek "cookies" dla zapewnienia właściwego działania wszystkich dostępnych funkcji. Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz określić sposób przechowywania "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Wiedz jednak, że może to doprowadzić do wstrzymania prawidłowego działania tej strony internetowej.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

We have 58 guests and no members online