REKRUTACJA 2022/2023

Rekrutacja do szkoły odbywa się poprzez stronę: https://portal.oswiatawradomiu.pl

Kontakt w sprawach rekrutacji prosimy kierować na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Oferta edukacyjna Zespołu Szkół Samochodowych w Radomiu na rok szkolny 2022/2023

Branżowa Szkoła I Stopnia

Język obcy

mechanik pojazdów samochodowych

elektromechanik pojazdów samochodowych

lakiernik samochodowy

blacharz samochodowy

mechanik motocyklowy

kierowca - mechanik

język angielski

Przy naborze do wszystkich oddziałów Branżowej Szkoły I Stopnia punktowane są oceny z następujących przedmioty wymienionych na świadectwie ukończenia szkoły podstawowej:

• języki polski
  • obowiązkowy język obcy nowożytny
  • najwyższa ocena z jednego z następujących przedmiotów: biologia, fizyka, chemia, historia, wos, geografia, informatyka.

Przedmioty rozszerzone

Języki obce

technik pojazdów samochodowych (MOT.05 Obsługa, diagnozowanie oraz naprawa pojazdów samochodowych)

język niemiecki

technik pojazdów samochodowych (MOT.02 Obsługa, diagnozowanie oraz naprawa mechatronicznych systemów pojazdów samochodowych)

technik mechanik lotniczy

Technik lotniskowych służb operacyjnych

język niemiecki

Przy naborze do wszystkich oddziałów Technikum punktowane są oceny z następujących przedmioty wymienionych na świadectwie ukończenia szkoły podstawowej:

• języki polski
  • obowiązkowy język obcy nowożytny
  • najwyższa ocena z jednego z następujących przedmiotów: biologia, fizyka, chemia, geografia.

Branżowa Szkoła II Stopnia

Język obce

technik pojazdów samochodowych

język angielski

Nabór do Branżowej Szkoły II Stopnia odbywa się po złożeniu dokumentów.

W przypadku większej liczby kandydatów, niż liczba wolnych miejsc w szkole punktowane są oceny z następujących przedmioty wymienionych na świadectwie ukończenia Branżowej Szkoły I Stopnia:

• język polski
  • historia
  • informatyka

Załączniki z podaniami do odpowiednich szkół oraz teczka ucznia wyłącznie dla osób kandydujących poza system.

Attachments:
File