ZAWODY NA TORZE KARTINGOWYM AUTOMOBILKLUBU RADOMSKIEGO

 

W kwietniu 2004 na terenie toru kartingowego Automobilklubu Radomskiego odbyły się zawody w których brała udział drużyna naszej szkoły. Współorganizatorem zawodów był Automobilklub Radomski i Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego. Celem zawodów było propagowanie bezpiecznej jazdy. Zawody były rozegrane w dwóch kategoriach: motocyklowej i samochodowej.

Naszym zawodnikom kibicowała silna grupa kolegów.

A oto nasza drużyna w pełnym składzie.

W półfinałach konkursu motoryzacyjnego sędziowali: Dariusz Duralski, Jerzy Ługowski, Wojciech Bilewski.

Dzięki swoim umiejętnością nasi uczniowie zdobyli I miejsce w eliminacjach wojewódzkich spośród wszystkich szkół ponadgimnazjalnych.

W ten oto sposób zwiększyła się kolekcja pucharów zdobytych przez uczniów naszej szkoły.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu - 2016

Mapa serwisu

Projekt i wykonanie 2015:   

Ta strona internetowa używa ciasteczek "cookies" dla zapewnienia właściwego działania wszystkich dostępnych funkcji. Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz określić sposób przechowywania "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Wiedz jednak, że może to doprowadzić do wstrzymania prawidłowego działania tej strony internetowej.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

We have 22 guests and no members online