WIELKA PARADA ULICAMI MIASTA

W dniu 5 czerwca 2004 odbyła się parada. Została ona zorganizowana w ramach uroczystych obchodów 100 rocznicy powstania Samochodówki. Współorganizatorami parady byli: Zespół Szkół Samochodowych, Automobilklub Radomski, Klub Miłośników Pojazdów Zabytkowych. W paradzie wystąpiły pojazdy firm: Mercedes, Toyota, Volkswagen, Chrysler.

Parada została uświetniona wielokrotnym przelotem samolotu z Aeroklubu Radomskiego, ciągnącego okolicznościowy napis.

Parada zakończyła się prezentacją pojazdów biorących w niej udział na Placu Konstytucji 3-go Maja.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu - 2016

Mapa serwisu

Projekt i wykonanie 2015:   

Ta strona internetowa używa ciasteczek "cookies" dla zapewnienia właściwego działania wszystkich dostępnych funkcji. Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz określić sposób przechowywania "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Wiedz jednak, że może to doprowadzić do wstrzymania prawidłowego działania tej strony internetowej.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

We have 42 guests and no members online