RAJD SPRAWNOŚCIOWY NA TERENIE SAMOCHODÓWKI

W dniu 26 września 2004 odbył się rajd sprawnościowy w ramach eliminacji ogólnopolskich Kontrolnej Jazdy Samochodem (KJS). Za miejsce odbycia rajdu posłużył teren Zespołu Szkół Samochodowych. Został on zorganizowany w ramach uroczystych obchodów 100 rocznicy powstania Samochodówki. Współorganizatorami rajdu byli Zespół Szkół Samochodowych wspólnie z Automobilklubem Radomskim.

 

Po zakończeniu rajdu puchary wręczali Dyrektor Wojciech Bernat i Zastępca Dyrektora Automobilklubu Radomskiego Wojciech Bilewski. Rajd przeprowadzony został w kategoriach:

O Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Samochodowych w Radomiu: kobiety, mężczyźni.

Oraz w kategorii sprawnościowej KJS.

W zawodach wzięli udział również uczniowie i nauczyciele Samochodówki.

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu - 2016

Mapa serwisu

Projekt i wykonanie 2015:   

Ta strona internetowa używa ciasteczek "cookies" dla zapewnienia właściwego działania wszystkich dostępnych funkcji. Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz określić sposób przechowywania "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Wiedz jednak, że może to doprowadzić do wstrzymania prawidłowego działania tej strony internetowej.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

We have 31 guests and no members online