PREZENTACJA SAMOCHODÓW PRZY PARKU im. T. KOŚCIUSZKI

W dniu 8 października 2004 odbyła prezentacja samochodów. Została ona zorganizowana w ramach uroczystych obchodów 100 rocznicy powstania Samochodówki. Na prezentacji wystąpiły firmy: Cortes -przedstawiciel marki Nissan, Inter Auto - przedstawiciel marki FIAT, Karasiewicz i syn - przedstawiciel marki Renault, Ster spółka z o.o. przedstawiciel marki VW i Audi, Zeszuta - przedstawiciel marki Mercedes i Chrysler i przedstawiciel marki Scania Truck.

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu - 2016

Mapa serwisu

Projekt i wykonanie 2015:   

Ta strona internetowa używa ciasteczek "cookies" dla zapewnienia właściwego działania wszystkich dostępnych funkcji. Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz określić sposób przechowywania "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Wiedz jednak, że może to doprowadzić do wstrzymania prawidłowego działania tej strony internetowej.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

We have 36 guests and no members online