6-11.04.2008 Wizyta w Rosji

W dniach 6-11 kwietnia 2008 roku delegacja ZSS w składzie: zastępca dyrektora szkoły mgr inż. Andrzej Fokt, zastępca kierownika warsztatów mgr inż. Marek Łyjak, nauczyciele mgr Olga Milewska i mgr Renata Spytek odwiedziła zaprzyjaźniony Koledż kinofotochemiczny w mieście Pereslavl-Zalesski, Rosja.   Głównym celem wizyty było podpisanie aneksu do Umowy o współpracy pomiędzy placówkami z Polski i Rosji, co umożliwi w przyszłości praktyki uczniowskie w zakładach na terenie Moskwy, Jaroslawla i Pereslavla-Zalesskiego.   Delegacja ZSS została serdecznie powitana na ziemi rosyjskiej. Uczniowie koledżu przygotowali transparent w języku polskim "Witamy delegację z Polski", studencka orkiestra dęta zagrała dla gości z Polski kilka utworów. Nauczyciele i młodzież licznie zebrali się w centrum multimedialnym żeby obejrzeć prezentację ukazującą naszą szkołę, oraz zadać pytania o Polsce, Radomiu i ZSS.   Dla gości z Polski został przygotowany program artystyczny, w którym udział wzięli studenci koledżu.   Podczas pobytu delegacja spotkała się z prezydentem miasta Pereslavl-Zalesski panem A. Ochapkinem, dyrektorem departamentu oświaty obwodu Jaroslawskiego panią T. Stiepanową, oraz udzieliła wywiadu dla lokalnej prasy i telewizji.   Nie można pominąć programu kulturalnego który przygotowali gospodarze. Delegacja zwiedziła miasta należące do Złotego Pierścienia Rosji: Siergiejew-Posad, Pereslavl-Zalesski, Jaroslawl, oraz stolicę Rosji - Moskwę.   Serdecznie dziękujemy dyrektorowi koledżu panu N. Lepichinu, zastępcy dyrektora pani E. Biełowej za wspaniałą gościnność i stworzenie doskonałej atmosfery, która przyczyniła się do realizacji głównych celów wizyty.

 

Ta strona internetowa używa ciasteczek "cookies" dla zapewnienia właściwego działania wszystkich dostępnych funkcji. Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz określić sposób przechowywania "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Wiedz jednak, że może to doprowadzić do wstrzymania prawidłowego działania tej strony internetowej.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

We have 9 guests and no members online

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu - 2016

Mapa serwisu

Projekt i wykonanie 2015: