12 Lip 2017

Poprawkowy egzamin maturalny

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Matura w zakresie jednego przedmiotu (poprawkowa) odbędzie się w dniu 22 sierpnia 2017r. o godz. 9.00 - wszyscy zainteresowani przychodzą na 8.30.

Czytany 5081 razy
ZSS

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu - 2016

Mapa serwisu

Projekt i wykonanie 2015:   

Ta strona internetowa używa ciasteczek "cookies" dla zapewnienia właściwego działania wszystkich dostępnych funkcji. Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz określić sposób przechowywania "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Wiedz jednak, że może to doprowadzić do wstrzymania prawidłowego działania tej strony internetowej.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

We have 25 guests and no members online