19 Paź 2017

„SPRAWNY SAMOCHÓD - BEZPIECZNY KIEROWCA”

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Wydział Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji z siedzibą w Radomiu wraz z Zespołem Szkół Samochodowych w Radomiu organizują kolejną edycję akcji:

„SPRAWNY SAMOCHÓD - BEZPIECZNY KIEROWCA”

 P R O G R A M

W dniu 26 października 2017r policjanci WRD wraz z diagnostami i uczniami Zespołu Szkół Samochodowych w Radomiu w ramach kontroli drogowych prowadzonych na terenie Radomia przeprowadzą sprawdzenie działania i ustawienia świateł pojazdów.

W dniu 27 października 2017 r w godz. od 8.00 do 15.00 na Stacji Kontroli Pojazdów przy ZSS, w ramach zajęć praktycznych uczniowie Zespołu Szkół Samochodowych pod opieką diagnostów i przedstawicieli Policji z Wydziału Ruchu Drogowego:

‒ dokonają przeglądu i regulacji świateł w pojazdach,

‒ sprawdzą działanie amortyzatorów,

‒ skontrolują układ hamulcowy wraz z płynem hamulcowym,

‒ sprawdzą zawieszenie

‒ udzielą porad na temat prawidłowego utrzymania stanu technicznego oświetlenia pojazdu

 Serdecznie zapraszamy kierowców do sprawdzenia własnych pojazdów przed sezonem zimowym !

Sprawdź jak prawidłowo zadbać o światła pojazdu w załącznikach:

 

 

 

 

 

 

 

 

Czytany 3917 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 24 październik 2017 11:19
ZSS

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu - 2016

Mapa serwisu

Projekt i wykonanie 2015:   

Ta strona internetowa używa ciasteczek "cookies" dla zapewnienia właściwego działania wszystkich dostępnych funkcji. Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz określić sposób przechowywania "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Wiedz jednak, że może to doprowadzić do wstrzymania prawidłowego działania tej strony internetowej.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

We have 17 guests and no members online