12 Mar 2021

VIII Międzywojewódzki Turniej Mechaników Samochodowych – Radom 2021

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Zaproszenie

 

Zapraszamy szkoły o kierunku nauczania lub specjalności samochodowej - technika, branżowe szkoły I stopnia - do wzięcia udziału w turnieju pod nazwą „VIII Międzywojewódzki Turniej Mechaników Samochodowych – Radom 2021” organizowany przez: Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu  ul. 25- Czerwca 66, 26-600 Radom.

Turniej jest organizowany pod patronatem Dyrektora Zespołu Szkół Samochodowych w Radomiu.

Zwycięzcy Turnieju zdobędą  atrakcyjne nagrody rzeczowe ufundowane przez sponsorów.                                         

 

 

Podstawowe warunki trzyetapowego Turnieju określa Regulamin  (dostępny na stronie internetowej organizatora).

W trakcie Turnieju będzie oceniana wiedza z zakresu:

  • budowy pojazdów i historii motoryzacji,
  • technologii napraw i obsługi pojazdów,
  • zespołów i elementów pojazdów samochodowych,
  • elektrotechniki i elektroniki motoryzacyjnej.

Imiona i nazwiska uczniów zgłoszonych przez szkołę do II etapu oraz imiona i nazwiska ich opiekunów z numerem kontaktowym do opiekuna, który przygotowuje i towarzyszy uczniom w dalszych etapach Turnieju, prosimy nadsyłać na załączonym formularzu pocztą elektroniczną do dnia 31 marca 2021 r. na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wytypowanych przez poszczególne szkoły uczniów i ich opiekunów zapraszamy na finał, który odbędzie się w dniu 08 kwietnia 2021 r. w formie testu pisemnego (etap II Turnieju) oraz zadań praktycznych (etap III Turnieju). Ze względu na obowiązujące obecnie ograniczenia etapy II, a następnie III odbędą się w formie „zdalnej” poprzez sieć Internet.

Dodatkowe wyjaśnienia można uzyskać u wysyłając zapytanie pod adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W załączniku Regulamin, Zgłoszenie do Turnieju oraz materiały pomocnicze (szkoleniowe) przygotowane przez sponsorów nagród.

Serdecznie zapraszamy szkoły do podjęcia rywalizacji.

Organizatorzy Turnieju

 

Czytany 1819 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 15 marzec 2021 07:18
ZSS

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu - 2016

Mapa serwisu

Projekt i wykonanie 2015:   

Ta strona internetowa używa ciasteczek "cookies" dla zapewnienia właściwego działania wszystkich dostępnych funkcji. Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz określić sposób przechowywania "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Wiedz jednak, że może to doprowadzić do wstrzymania prawidłowego działania tej strony internetowej.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

We have 19 guests and no members online