14 Lis 2023

Godziny dostępności nauczycieli 2023/2024

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(3 głosów)

Godziny dostępności nauczycieli 2023/2024

Lp.

Imię i nazwisko

Dzień

Godziny

1.      

Stańczyk Anna

środa

14.00 – 15.00

2.      

Sadal Jarosław

wtorek

14.00 - 15.00

3.      

Musiał Krzysztof

wtorek

10.30 - 11.30

4.      

Wolanin Justyna

poniedziałek

14.00 – 15.00

5.      

Mazur Łukasz

środa

14.00 – 15.00

6.      

Nowak Piotr

poniedziałek

13.00 – 14.00

7.      

Alberska Marzena

środa

8.40 – 9.40

8.      

Amerek Michał

czwartek

18.00 – 19.00

9.      

Bajor Sebastian

piątek

17.00 – 18.00

10.   

Bąk Rafał

poniedziałek

15.30 – 16.30

11.   

Bednarek Kamil

poniedziałek

14.00 – 15.00

12.   

Bernat Marcin

czwartek

9.30 – 10.30

13.   

Bernat Wojciech

czwartek

11.15. – 12.15

14.   

Bujak Izabela

piątek

10.30 -11.30

15.   

Bulsa Jacek

wtorek

12.00 – 13.00

16.   

Busse Małgorzata

wtorek

13.00 – 14.00

17.   

Chęć Marek

piątek

7.00 - 8.00

18.   

Chuchała Tomasz

poniedziałek

12.00 - 13.00

19.   

Cywka Renata

poniedziałek

14.50 – 15.50

20.   

Czaj Tomasz

piątek

7.50 - 8.50

21.   

Durasiewicz Dagmara

wtorek

9.30 - 10.30

22.   

Fokt Andrzej

środa

12.15 – 13.15

23.   

Frankowicz Paweł

wtorek

16.30 – 17.30

24.   

Gauze Piotr

środa

12.00 – 13.00

25.   

Gawlik Witold

piątek

13.05 – 14.05

26.   

Gosiewska Iwona

środa

8.35 – 9.35

27.   

Goździejewska Bogusława

poniedziałek

14.00 – 15.00

28.   

Gromski Mirosław

poniedziałek

7.00 – 8.00

29.   

Kaca Waldemar

Czwartek

13.55 – 14.55

30.   

Kruk Małgorzata

środa

11.15 – 12.15

31.   

Krzciuk Tomasz

poniedziałek

7.45 – 8.45

32.   

Krzemińska Marzena

poniedziałek

7.50 – 8.50

33.   

Kucharski Leszek

wtorek

12.00 – 13.00

34.   

Lentas Mirosław

wtorek

15.00 – 16.00

35.   

Leszczyński Rafał

środa

13.00 – 14.00

36.   

Lutek Karolina

środa

13.05 – 14.05

37.   

Łuczaj Beata

wtorek

13.05 - 14.05

38.   

Ługowski Jerzy

czwartek

16.00 – 17.00

39.   

Łukasiewicz Małgorzata.

czwartek

9.30 – 10.30

40.   

Łukasiewicz Marcin

wtorek

12.00 – 13.00

41.   

Łyjak Marek

wtorek

13.05 – 14.05

42.   

Maciaszczyk Edyta

wtorek

15.00 – 16.00

43.   

Magdzik – Puton Urszula

piątek

14.00 – 15.00

44.   

Marciszonek Iwona

czwartek

14.00 – 15.00

45.   

Maruszak Paweł

środa

12.00 – 13.00

46.   

Mazur Magdalena

wtorek

13.05 – 14.05

47.   

Michalczewski Andrzej

poniedziałek

12.00 – 13.00

48.   

Michałowska Anna

środa

11.15 – 12.15

49.   

Mikos Paweł

środa

16.30 – 17.30

50.   

Milevska Olga

czwartek

14.00- 15.100

51.   

Mital Mirosław

środa

12.00 – 13.00

52.   

Młotkowski Paweł

środa

9.30 – 10.30

53.   

Molik Ewa

poniedziałek

10.30 – 11.30

54.   

Mosionek Roman

środa

10.30 – 11.30

55.   

Musiał – Jastrzębska Anita

środa

14.00 – 15.00

56.   

Nalberski Wojciech

środa

15.30 – 16.30

57.   

Okrój Jacek

poniedziałek

13.00 – 14.00

58.   

Opiłowska Marta

poniedziałek

14.35 – 15.35

59.   

Piasta Tomasz

poniedziałek

13.00 – 14.00

60.   

Podpłońska Karolina

wtorek

9.25 - 10.25

61.   

Prokop Daniel

czwartek

7.00 – 8.00

62.   

Prusińska Anna

piątek

11.15 – 12.15

63.   

Półbratek Małgorzata

wtorek

11.15 – 12.15

64.   

Rembiś Elena

poniedziałek

13.10 – 14.10

65.   

Sasin Robert

poniedziałek

12.00 – 13.00

66.   

Skipirzepa Hubert

wtorek

10.30 – 11.30

67.   

Składowski Marek

poniedziałek

12.00 – 13.00

68.   

Skowyra Łukasz

czwartek

14.00 – 15.00

69.   

Skwarek Michał

poniedziałek

12.00 – 13.00

70.   

Sobczak Beata

środa

7.50 – 8.50

71.   

Soból Emilia

wtorek

10.25- 11.25

72.   

Sołsin Małgorzata

czwartek

14.45 – 15.30

73.   

Sokołowska Monika

czwartek

11.20 – 12.20

74.   

Stańczyk Małgorzata

wtorek

9.30 – 10.30

75.   

Staniszewski Władysław

wtorek

11.30 – 12.30

76.   

Stępniewski Dariusz

środa

15.35 – 16.35

77.   

Stobiecki Jerzy

środa

15.30 – 16.30

78.   

Szczęsny Paweł

poniedziałek

16.30 – 17.30

79.   

Szester Wojciech

piątek

7.30 – 8.30

80.   

Szydłowska Agnieszka

czwartek

7.50 – 8.50

81.   

Szokalski Mirosław

wtorek

12.00 – 13.00

82.   

Szymańczak M.

czwartek

7.10 – 8.10

83.   

Traczyk Magdalena

środa

10.30 – 11.30

84.   

Trojanowski Ryszard

środa

11.00 – 12.00

85.   

Trojanowski Tomasz

wtorek

7.45 – 8.45

86.   

Utkowska Anna

poniedziałek

14.00 – 15.00

87.   

Wachowicz Ewelina

czwartek

8.40 – 9.40

88.   

Wajdzik – Jary Aneta

poniedziałek

11.15 – 12.15

89.   

Wojdała Lidia

poniedziałek

11.15 – 12.15

90.   

Wolanin Stanisław

środa

15.40 – 16.40

91.   

Woźniak Konrad

piątek

11.00 – 12.00

92.   

Wróbel Elżbieta

poniedziałek

15.00 – 16.00

93.   

Zagajny Radosław

poniedziałek

12.00 – 13.00

94.   

Zasada Marek

wtorek

12.00 – 13.00

95.   

Zawadzki Mirosław

wtorek

12.00 – 13.00

96.   

Zieliński Michał

wtorek

10.25 – 11.25

 

Czytany 1908 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 20 luty 2024 07:28
ZSS

Ta strona internetowa używa ciasteczek "cookies" dla zapewnienia właściwego działania wszystkich dostępnych funkcji. Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz określić sposób przechowywania "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Wiedz jednak, że może to doprowadzić do wstrzymania prawidłowego działania tej strony internetowej.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

We have 15 guests and no members online

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu - 2016

Mapa serwisu

Projekt i wykonanie 2015: