Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu - Ogłoszenia

Aktualności (202)

12 października 2018 roku w Zespole Szkół Samochodowych w Radomiu odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Na uroczystość przybyli nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi, przedstawiciele Rady Rodziców oraz uczniowie. W części oficjalnej głos zabrała Pani dyrektor Anna Stańczyk, która złożyła serdeczne życzenia wszystkim pracownikom szkoły, podziękowała za trud włożony każdego dnia w kształcenie i wychowanie młodych pokoleń oraz wręczyła Nagrody Dyrektora wyróżnionym pracownikom szkoły.

W części artystycznej  uczniowie wyrazili swoje podziękowanie i słowa uznania dla trudnej pracy pedagogów.

Ostatnio zmieniany czwartek, 18 październik 2018 10:47
16 Paź 2018

IX Noc w Instytucie Lotnictwa

W dniu 12 października uczniowie klasy 4ml technika mechanika lotniczego, pod opieką nauczycieli lotniczych przedmiotów zawodowych:
mgr inż. Władysława Staniszewskiego i mgr inż. Arkadiusza Hernika, wzięli udział w kolejnej, 9 już edycji Nocy w Instytucie Lotnictwa.

Celem imprezy jest promocja lotnictwa i przemysłu lotniczego. Uczniowie Zespołu Szkół Samochodowych w ramach współpracy patronackiej
z firmą LOT AMS, prezentowali eksponaty – przekroje silników lotniczych. Impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem a uczniowie mieli możliwość nawiązać nowe kontakty w branży lotniczej i podzielić się swoją pasją z młodzieżą.

Ostatnio zmieniany wtorek, 16 październik 2018 11:59
Ostatnio zmieniany środa, 10 październik 2018 12:21

Dnia 29 września 2018 roku w Zespole Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu odbył się finał konkursu Polskie Państwo Podziemne. Był to jego ostatni etap. 21 uczestników rozwiązywało test elektroniczny związany z tematyką konkursu. Wyłoniono zwycięzców:

1. miejsce reprezentant II LO Radom
  2. miejsce reprezentant II LO Radom
  3. miejsce reprezentant Zespołu Szkół Samochodowych w Radomiu.

Naszą szkołę reprezentował uczeń klasy 2d Sebastian Pasek. Opiekunem ucznia w konkursie była Renata Cywka.
Gratulujemy uczniowi III miejsca i wspaniałej wiedzy.

Ostatnio zmieniany czwartek, 04 październik 2018 07:34

1. Odbiór świadectw egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie.

Odbiór świadectw egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie w sesji "czerwiec-lipiec 2018" od 03.09.2018 (poniedziałek) w sekretariacie szkoły.

2. Egzaminy potwierdzające kwalifikacje w zawodzie sesja "styczeń – luty 2019"

Informujemy, że deklaracje na egzamin potwierdzający kwalifikacje w zawodzie na sesję "styczeń-luty 2019" przyjmujemy do 09.09.2018 roku.

Wnioski do pobrania w sekretariacie szkoły.

Zapraszamy !

Ostatnio zmieniany wtorek, 04 wrzesień 2018 06:30
28 Sie 2018

Relacja z Air Show w Radomiu

Wzorem roku ubiegłego, także i tym razem uczniowie Zespołu Szkół Samochodowych kształcący się na kierunku technika mechanika lotniczego, wzięli udział w Międzynarodowych Pokazach Lotniczych Air Show 2018 w Radomiu.

Uczniowie klasy 4ml pod opieka nauczycieli lotniczych przedmiotów zawodowych: mgr inż. Andrzeja Fokta, mgr inż. Władysława Staniszewskiego i mgr inż. Arkadiusza Hernika, promowali współpracę szkoły z firmą LOT AMS w ramach programu
„LOT AMS – pracodawca z wyboru”.

Stoisko firmy odwiedzili też absolwenci klasy lotniczej, którzy promowali program stażowy – „Zostań Mechanikiem Wyższych Lotów”.

Pomimo niesprzyjającej aury, stoisko firmy cieszyło się dużym zainteresowaniem.

Ostatnio zmieniany wtorek, 28 sierpień 2018 08:45
Ostatnio zmieniany czwartek, 26 lipiec 2018 06:49