Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu - ZSS

ZSS

W dniu 14 marca 2024 roku na terenie Zespołu Szkół Samochodowych odbył się Finał XI Międzywojewódzkiego Turnieju Mechaników Samochodowych. Do rywalizacji na tym etapie Turnieju przystąpiło 8 najlepszych uczniów (spośród ponad 80 zgłoszonych) wyłonionych po przeprowadzonym teście z wiedzy teoretycznej.

Podczas tego etapu Turnieju uczestnicy mieli do wykonania zadania praktyczne, które polegały na: pomiarze tarczy hamulcowej i ocenie jej przydatności do dalszej eksploatacji, połączeniu elementów układu oświetlenia zewnętrznego pojazdu, identyfikacji czujników stosowanych w pojazdach samochodowych, doborze części zamiennych z e-katalogu do konkretnego modelu pojazdu, rozpoznawaniu elementów układu doładowania silnika.

Na rozwiązanie każdego zadania przeznaczone było 10 minut co, jak podkreślali uczestnicy było dość krótkim czasem, wymagającym  dużych umiejętności aby móc sprostać zadaniu.

Po zakończeniu tego etapu Komisja podsumowała uzyskane wyniki  przez uczestników za poszczególne zadania i określiła klasyfikację końcową. Samo określenie zajętych miejsc w finale, ze względu na taką samą liczbę punktów poszczególnych uczestników, wymagało skorzystania z regulaminowego pozycjonowania uwzględniającego czas wykonania testu.

Klasyfikacja finałowa przedstawia się następująco:

w kategorii Technikum i Branżowa Szkoła II stopnia

I miejsce Dawid Bojanowicz z Zespołu Szkół Samochodowych w Radomiu, 75 pkt,

II miejsce Szymon Wydra z Zespołu Szkół Samochodowych w Radomiu, 69 pkt,

III miejsce Tomasz Wolak z Zespołu Szkół Samochodowych i Licealnych Nr 3

w Warszawie, 67 pkt,

IV miejsce Filip Śledziewski z Zespołu Szkół Nr 1 w Pruszkowie, 50 pkt;

w kategorii Branżowa Szkoła I stopnia

I miejsce Adrian Murawski z Zespołu Szkół Zawodowych im. mjr Henryka Dobrzańskiego  „Hubala” w Radomiu, 62 pkt,

II miejsce Jakub Anasiewicz z Zespołu Szkół Samochodowych w Lublinie, 61 pkt,

III miejsce Jakub Garstka z Zespołu Szkół Zawodowych im. mjr Henryka Dobrzańskiego  „Hubala” w Radomiu, 61 pkt,

IV miejsce Szymon Kiraga z Zespołu Szkół Samochodowych w Lublinie, 46 pkt.

Gratulujemy uczniom posiadanej wiedzy i umiejętności praktycznych z zakresu techniki samochodowej.

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom i instytucjom wspierającym realizację Turnieju.

  

 

 

 

XI Międzywojewódzki Turniej Mechaników Samochodowych – Radom 2024

 

ZAPROSZENIE

REGULAMIN

ZGŁOSZENIE

 

Do pobrania wersja elektroniczna materiałów edukacyjnych dot. szczepień ochronnych w języku ukraińskim

Godziny dostępności nauczycieli 2023/2024

Lp.

Imię i nazwisko

Dzień

Godziny

1.      

Stańczyk Anna

środa

14.00 – 15.00

2.      

Sadal Jarosław

wtorek

14.00 - 15.00

3.      

Musiał Krzysztof

wtorek

10.30 - 11.30

4.      

Wolanin Justyna

poniedziałek

14.00 – 15.00

5.      

Mazur Łukasz

środa

14.00 – 15.00

6.      

Nowak Piotr

poniedziałek

13.00 – 14.00

7.      

Alberska Marzena

środa

8.40 – 9.40

8.      

Amerek Michał

czwartek

18.00 – 19.00

9.      

Bajor Sebastian

piątek

17.00 – 18.00

10.   

Bąk Rafał

poniedziałek

15.30 – 16.30

11.   

Bednarek Kamil

poniedziałek

14.00 – 15.00

12.   

Bernat Marcin

czwartek

9.30 – 10.30

13.   

Bernat Wojciech

czwartek

11.15. – 12.15

14.   

Bujak Izabela

piątek

10.30 -11.30

15.   

Bulsa Jacek

wtorek

12.00 – 13.00

16.   

Busse Małgorzata

wtorek

13.00 – 14.00

17.   

Chęć Marek

piątek

7.00 - 8.00

18.   

Chuchała Tomasz

poniedziałek

12.00 - 13.00

19.   

Cywka Renata

poniedziałek

14.50 – 15.50

20.   

Czaj Tomasz

piątek

7.50 - 8.50

21.   

Durasiewicz Dagmara

wtorek

9.30 - 10.30

22.   

Fokt Andrzej

środa

12.15 – 13.15

23.   

Frankowicz Paweł

wtorek

16.30 – 17.30

24.   

Gauze Piotr

środa

12.00 – 13.00

25.   

Gawlik Witold

piątek

13.05 – 14.05

26.   

Gosiewska Iwona

środa

8.35 – 9.35

27.   

Goździejewska Bogusława

poniedziałek

14.00 – 15.00

28.   

Gromski Mirosław

poniedziałek

7.00 – 8.00

29.   

Kaca Waldemar

Czwartek

13.55 – 14.55

30.   

Kruk Małgorzata

środa

11.15 – 12.15

31.   

Krzciuk Tomasz

poniedziałek

7.45 – 8.45

32.   

Krzemińska Marzena

poniedziałek

7.50 – 8.50

33.   

Kucharski Leszek

wtorek

12.00 – 13.00

34.   

Lentas Mirosław

wtorek

15.00 – 16.00

35.   

Leszczyński Rafał

środa

13.00 – 14.00

36.   

Lutek Karolina

środa

13.05 – 14.05

37.   

Łuczaj Beata

wtorek

13.05 - 14.05

38.   

Ługowski Jerzy

czwartek

16.00 – 17.00

39.   

Łukasiewicz Małgorzata.

czwartek

9.30 – 10.30

40.   

Łukasiewicz Marcin

wtorek

12.00 – 13.00

41.   

Łyjak Marek

wtorek

13.05 – 14.05

42.   

Maciaszczyk Edyta

wtorek

15.00 – 16.00

43.   

Magdzik – Puton Urszula

piątek

14.00 – 15.00

44.   

Marciszonek Iwona

czwartek

14.00 – 15.00

45.   

Maruszak Paweł

środa

12.00 – 13.00

46.   

Mazur Magdalena

wtorek

13.05 – 14.05

47.   

Michalczewski Andrzej

poniedziałek

12.00 – 13.00

48.   

Michałowska Anna

środa

11.15 – 12.15

49.   

Mikos Paweł

środa

16.30 – 17.30

50.   

Milevska Olga

czwartek

14.00- 15.100

51.   

Mital Mirosław

środa

12.00 – 13.00

52.   

Młotkowski Paweł

środa

9.30 – 10.30

53.   

Molik Ewa

poniedziałek

10.30 – 11.30

54.   

Mosionek Roman

środa

10.30 – 11.30

55.   

Musiał – Jastrzębska Anita

środa

14.00 – 15.00

56.   

Nalberski Wojciech

środa

15.30 – 16.30

57.   

Okrój Jacek

poniedziałek

13.00 – 14.00

58.   

Opiłowska Marta

poniedziałek

14.35 – 15.35

59.   

Piasta Tomasz

poniedziałek

13.00 – 14.00

60.   

Podpłońska Karolina

wtorek

9.25 - 10.25

61.   

Prokop Daniel

czwartek

7.00 – 8.00

62.   

Prusińska Anna

piątek

11.15 – 12.15

63.   

Półbratek Małgorzata

wtorek

11.15 – 12.15

64.   

Rembiś Elena

poniedziałek

13.10 – 14.10

65.   

Sasin Robert

poniedziałek

12.00 – 13.00

66.   

Skipirzepa Hubert

wtorek

10.30 – 11.30

67.   

Składowski Marek

poniedziałek

12.00 – 13.00

68.   

Skowyra Łukasz

czwartek

14.00 – 15.00

69.   

Skwarek Michał

poniedziałek

12.00 – 13.00

70.   

Sobczak Beata

środa

7.50 – 8.50

71.   

Soból Emilia

wtorek

10.25- 11.25

72.   

Sołsin Małgorzata

czwartek

14.45 – 15.30

73.   

Sokołowska Monika

czwartek

11.20 – 12.20

74.   

Stańczyk Małgorzata

wtorek

9.30 – 10.30

75.   

Staniszewski Władysław

wtorek

11.30 – 12.30

76.   

Stępniewski Dariusz

środa

15.35 – 16.35

77.   

Stobiecki Jerzy

środa

15.30 – 16.30

78.   

Szczęsny Paweł

poniedziałek

16.30 – 17.30

79.   

Szester Wojciech

piątek

7.30 – 8.30

80.   

Szydłowska Agnieszka

czwartek

7.50 – 8.50

81.   

Szokalski Mirosław

wtorek

12.00 – 13.00

82.   

Szymańczak M.

czwartek

7.10 – 8.10

83.   

Traczyk Magdalena

środa

10.30 – 11.30

84.   

Trojanowski Ryszard

środa

11.00 – 12.00

85.   

Trojanowski Tomasz

wtorek

7.45 – 8.45

86.   

Utkowska Anna

poniedziałek

14.00 – 15.00

87.   

Wachowicz Ewelina

czwartek

8.40 – 9.40

88.   

Wajdzik – Jary Aneta

poniedziałek

11.15 – 12.15

89.   

Wojdała Lidia

poniedziałek

11.15 – 12.15

90.   

Wolanin Stanisław

środa

15.40 – 16.40

91.   

Woźniak Konrad

piątek

11.00 – 12.00

92.   

Wróbel Elżbieta

poniedziałek

15.00 – 16.00

93.   

Zagajny Radosław

poniedziałek

12.00 – 13.00

94.   

Zasada Marek

wtorek

12.00 – 13.00

95.   

Zawadzki Mirosław

wtorek

12.00 – 13.00

96.   

Zieliński Michał

wtorek

10.25 – 11.25

 

Serdecznie zapraszamy na rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024 w dniu 04.09.

O godzinie 9 powitamy nowych uczniów klas pierwszych technikum oraz szkoły branżowej, następnie o godz 10.30 spotkają się pozostałe klasy Zespołu Szkół Samochodowych, plan przydziału sal będzie dostępny przy wejściu.

Do zobaczenia!

 

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie,

 

W związku z organizacją w dniach 8 – 9 września 2023 r. wystawy Radom Expo w Radomskim Centrum Sportu (RCS) - Hala widowiskowo-sportowa przy ul. Struga 63 przez Prezydenta Miasta Radomia uprzejmie informujemy o nadchodzącym wydarzeniu. 

 

Adresatami wydarzenia są głównie: mieszkańcy Radomia i regionu, uczniowie szkół podstawowych, zawodowych i średnich (w tym maturzyści), studenci oraz przedsiębiorcy i potencjalni inwestorzy. Podczas wydarzenia zostaną udostępnione do zwiedzania przygotowane w obiekcie RCS stoiska wystawiennicze m.in: radomskich przedsiębiorstw funkcjonujących w strategicznych dla regionu branżach, organizacji oraz instytucji otoczenia biznesu, jednostek naukowych i badawczych oraz szkół kształcących w zawodach technicznych.

 

Wstęp będzie wolny.

 

Poniżej znajduje się adres strony internetowej dedykowanej wystawie:

 

https://expo.umradom.pl

 

Serdecznie zapraszamy.

 

Ta strona internetowa używa ciasteczek "cookies" dla zapewnienia właściwego działania wszystkich dostępnych funkcji. Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz określić sposób przechowywania "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Wiedz jednak, że może to doprowadzić do wstrzymania prawidłowego działania tej strony internetowej.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

We have 22 guests and no members online

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu - 2016

Mapa serwisu

Projekt i wykonanie 2015: