Realizacja Projektu "Młodzieżowy Inkubator Przedsiębiorczości"

Szkolenie współfinansowane z Europejskiego Funduszu Społecznego realizowane w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki

W dniu 29.02.2012 r. odbyły się w naszej szkole 4 godzinne warsztaty w ramach projektu "Młodzieżowy Inkubator Przedsiębiorczości ".

Zajęcia o tematyce istoty przedsiębiorczości poprowadził doświadczony biznesmen Pan Tadeusz Pęczek.

Wszyscy obecni słuchali wykładów z dużym zainteresowaniem.

Kolejne spotkanie 05.03.2012 r. o godzinie 11.30.

Autor: Magdalena Traczyk

23 lutego 2012
Grupa VI
Już jest harmonogram warsztatów Przedsiębiorczość dla  szkoły w Radomiu. Od 29 lutego uczniowie zaczynają zajęcia stacjonarne prowadzone przez przedsiębiorców, praktyków biznesu. Równocześnie dla szkoły zostaje uruchomiony kurs e-learningowy.

Grupa VI
Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu
opiekun Magdalena Traczyk

dzień

mies

rok

godz. od

godz. do

prowadzący

Tadeusz Pęczek

Piotr Czekaj

Tomasz Kosiński

Danuta Papaj

Borowiecki Wojciech

Borowiecki Wojciech

20 lutego 2012
Grupa VI i VII ruszą jeszcze w lutym
Informujemy, że jeszcze w tym miesiącu zajęcia stacjonarne – warsztaty Przedsiębiorczość rozpoczną się w Zespole Szkół Samochodowych w Radomiu oraz Zespole Szkół im. Stanisława Staszica w Staszowie. Zakwalifikowano najlepszych uczniów, wyłonionych na podstawie przesłanych pomysłów biznesowych na własną działalność gospodarczą. Wkrótce na stronie projektu zamieszczony zostanie grafik zajęć.

23 stycznia 2012
Specjalnie dla uczniów przygotowaliśmy bazę wiedzy o projekcie
Chcesz się dowiedzieć więcej o projekcie a nie masz dużo czasu? Mamy dla Ciebie MIP w pigułce. Otwórz prezentację i dowiedz się więcej.

MIP w pigułce

Uczniowie ZSS biorą udział w projekcie „ Młodzieżowy Inkubator Przedsiębiorczości ‘’, który przygotuje merytorycznie i praktycznie uczniów do prowadzenia własnej działalności gospodarczej, poprzez udział w cyklu spotkań-szkoleń prowadzonych przez praktyków biznesu.

Dnia 19 października 2011 r. w naszej szkole odbyło się spotkanie informacyjno-promocyjne w ramach projektu. Prelegenci rozpoczęli spotkanie zabawą integracyjną, następnie zaprezentowali założenia projektu. Uczestnicy otrzymali zestaw gadżetów promujących projekt.

Zestawienie osób zakwalifikowanych na Warsztaty Przedsiębiorczości z Zespołu Szkół Samochodowych:

1.      Tusznio Eryk

2.      Sobczyk Bartłomiej

3.      Szczygieł Filip

4.      Słomka Konrad

5.      Prygiel Kamil

6.      Krawczyk Tomasz

7.      Marcinak Jakub

8.      Miazga Piotr

9.     Chojnacki Krzysztof

10.  Rdzanek Paweł

Regulamin projektu - tutaj