Branżowa szkoła I stopnia

·  Podbudowa: gimnazjum
·  Wiek kandydata: 16 - 18 lat

Informacja o szkole

Szkoła posiada własne, bezpłatne warsztaty szkolne, dwie sale gimnastyczne, siłownię, boisko szkolne, radiowęzeł, trzy nowoczesne pracownie komputerowe oraz dobrze wyposażoną bibliotekę szkolną z Multimedialnym Centrum Informacyjnym. Prowadzi zajęcia pozalekcyjne: SKS, Szkolny Klub Europejski, klub kartingowy, koło żeglarskie, koło dziennikarskie, Szkolne Koło Krajoznawczo-Turystyczne, klub Honorowych Dawców Krwi. Lekcje wychowania fizycznego
w klasach pierwszych odbywają się na basenie "Orka".

Uczniowie w ramach koła zainteresowania prowadzą rekonstrukcje zabytkowych pojazdów.

Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu zyskał statut "Szkoły z klasą", placówka jest bezpieczna dla uczniów, posiada własny monitoring i ochronę.
Oferuje zdobycie prawa jazdy kategorii "B".