Branżowa szkoła I stopnia

➢ mechanik motocyklowy

➢ kierowca mechanik

Informacja o szkole

Szkoła posiada własne, bezpłatne warsztaty szkolne, dwie sale gimnastyczne, siłownię, boisko szkolne, radiowęzeł, trzy nowoczesne pracownie komputerowe oraz dobrze wyposażoną bibliotekę szkolną z Multimedialnym Centrum Informacyjnym.

Uczniowie w ramach koła zainteresowania prowadzą rekonstrukcje zabytkowych pojazdów.

Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu zyskał statut "Szkoły z klasą", placówka jest bezpieczna dla uczniów, posiada własny monitoring.
Oferuje zdobycie prawa jazdy kategorii "B".