Branżowa szkoła I stopnia

Jeśli chcesz uzyskać tytuł Technika Pojazdów Samochodowych na podbudowie Zasadniczej Szkoły Zawodowej

Zapraszamy na kursy kwalifikacyjne, które umożliwią Ci uzyskanie dyplomu
Technika Pojazdów Samochodowych

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH CHĘTNYCH NA KURSY W KWALIFIKACJACH:

- M.12 DIAGNOZOWANIE ORAZ NAPRAWA ELEKTRYCZNYCH I ELEKTRONICZNYCH UKŁADÓW POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

- M.18 DIAGNOZOWANIE I NAPRAWA PODZESPOŁÓW I ZESPOŁÓW POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

SZANOWNY KANDYDACIE!

JEŻELI JESTEŚ ABSOLWENTEM ZASADNICZEJ SZKOŁY ZAWODOWEJ

1.  W ZAWODZIE:

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

A CHCESZ UZYSKAĆ DYPLOM TECHNIKA POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH MUSISZ:

1. UKOŃCZYĆ 2-LETNIE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE  ( DLA ABSLOWENTÓW ZSZ )
  2. UKOŃCZYĆ KURSY KWALIFIKACYJNE WYMAGANE DLA ZAWODU:

- M.12 DIAGNOZOWANIE ORAZ NAPRAWA ELEKTRYCZNYCH
I ELEKTRONICZNYCH UKŁADÓW POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

ORAZ

- M.42 ORGANIZACJA I PROWADZENIE PROCESU OBSŁUGI POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

PO ZDANIU EGZAMINÓW KWALIFIKACYJNYCH W ZAKRESIE W/W KWALIFIKACJI I PO UKOŃCZENIU LICEUM OTRZYMASZ DYPLOM TECHNIKA POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

ZESPÓŁ SZKÓŁ SAMOCHODOWYCH
ZAPRASZA DO UCZESTNICTWA W KURSACH KWALIFIKACYJNYCH M.12 ORAZ M.42 W FORMIE DZIENNEJ, WIECZOROWEJ LUB ZAOCZNEJ.

WIĘCEJ INFORMACJI I ZAPISY W SEKRETARIACIE SZKOŁY

1. 25 Czerwca 66
    26-600 Radom
    tel: 48 362-31-86

JEŻELI JESTEŚ ABSOLWENTEM ZASADNICZEJ SZKOŁY ZAWODOWEJ
 W ZAWODZIE:

ELEKTROMECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

A CHCESZ UZYSKAĆ DYPLOM TECHNIKA POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH MUSISZ:

1. UKOŃCZYĆ 2-LETNIE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE  ( DLA ABSLOWENTÓW ZSZ )
  2. UKOŃCZYĆ KURSY KWALIFIKACYJNE WYMAGANE DLA ZAWODU:

- M.18 DIAGNOZOWANIE I NAPRAWA PODZESPOŁÓW
I ZESPOŁÓW POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

ORAZ

ZESPÓŁ SZKÓŁ SAMOCHODOWYCH
ZAPRASZA DO UCZESTNICTWA W KURSACH KWALIFIKACYJNYCH M.18 ORAZ M.42 W FORMIE DZIENNEJ, WIECZOROWEJ LUB ZAOCZNEJ.

WIĘCEJ INFORMACJI I ZAPISY W SEKRETARIACIE SZKOŁY

1. 25 Czerwca 66
    26-600 Radom
    tel: 48 362-31-86

Zawód: Technik pojazdów samochodowych

Opis zawodu: Uczeń kształcony w powyższym zawodzie będzie przygotowany do wykonywania zadań zawodowych związanych z organizowaniem procesów obsługi
i naprawy pojazdów samochodowych, dokonywania oceny stanu technicznego pojazdu, wyszukiwania niesprawności pojazdu oraz ustalania przyczyn ich powstania, wykonywania napraw pojazdów samochodowych oraz bieżącego kontrolowania jakości wykonywanych usług. Uczeń posiądzie również wiedzę w jaki sposób prowadzić dokumentację związaną z obsługą
i naprawą pojazdów samochodowych, a także w jaki sposób ewidencjonować kupno i sprzedaż pojazdu lub zespołów bądź części pojazdów. Absolwent będzie przygotowany do prowadzenia usług motoryzacyjnych.

Podbudowa: Zasadnicza Szkoła Zawodowa – (mechanik pojazdów samochodowych, elektromechanik pojazdów samochodowych).

Informacja o szkole

Szkoła posiada własne, bezpłatne warsztaty szkolne, dwie sale gimnastyczne, siłownię, boisko szkolne, radiowęzeł, trzy nowoczesne pracownie komputerowe oraz dobrze wyposażoną bibliotekę szkolną z Multimedialnym Centrum Informacyjnym. Prowadzi zajęcia pozalekcyjne: SKS, Szkolny Klub Europejski, klub kartingowy, koło żeglarskie, koło dziennikarskie, Szkolne Koło Krajoznawczo-Turystyczne, klub Honorowych Dawców Krwi.

Uczniowie w ramach koła zainteresowania prowadzą rekonstrukcje zabytkowych pojazdów.

Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu zyskał statut "Szkoły z klasą", placówka jest bezpieczna dla uczniów, posiada własny monitoring i ochronę.