06 Lut 2019

V Międzywojewódzki Turniej Mechaników Samochodowych – Radom 2019 Wyróżniony

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Zapraszamy szkoły o kierunku nauczania lub specjalności samochodowej – technika oraz branżowe szkoły I stopnia - do wzięcia udziału w rywalizacji pod nazwą „V Międzywojewódzki Turniej Mechaników Samochodowych – Radom 2019” organizowany przez: Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu. ul. 25 - Czerwca 66, 26 - 600 Radom.

Turniej jest organizowany pod patronatem Dyrektora Zespołu Szkół Samochodowych
w Radomiu oraz firm i instytucji zewnętrznych. Zwycięzcy Turnieju uhonorowani będą nagrodami rzeczowymi ufundowanymi przez sponsorów. Dla opiekunów uczniów startujących w konkursie organizatorzy przewidzieli okolicznościowe podziękowania.

Podstawowe warunki trzyetapowego Turnieju określa Regulamin.

W I etapie szkoły we własnym zakresie wyłonią do pięciu uczniów, którzy będą  reprezentować je w II etapie i III etapie. Dobór reprezentantów odbywa się na podstawie testów lub konkursów organizowanych we własnym zakresie. Jeżeli szkoła stanowi zespół szkół różnego stopnia, istnieje możliwość wystawienia pięcioosobowej reprezentacji z każdej szkoły.

W trakcie Turnieju będzie oceniana wiedza z zakresu:

  • budowy pojazdów i historii motoryzacji,
  • technologii napraw i obsługi pojazdów,
  • zespołów i elementów pojazdów samochodowych,
  • elektrotechniki i elektroniki motoryzacyjnej.

Imiona i nazwiska uczniów zgłoszonych przez szkołę do II etapu oraz imiona i nazwiska ich opiekunów z numerem kontaktowym do opiekuna, który przygotowuje i towarzyszy uczniom w dalszych etapach Turnieju, prosimy nadsyłać na załączonym formularzu pocztą elektroniczną do dnia 12 marca 2019 r. na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub fax-em na numer
(48) 363-54-46.

Wytypowanych uczniów i ich opiekunów zapraszamy na finał, który odbędzie się w dniu 20 marca 2019 r. w formie testu pisemnego oraz dla najlepszych uczniów wyłonionych po teście również w formie zadań praktycznych.

Dodatkowe wyjaśnienia można uzyskać u Koordynatora Turnieju kol. Dariusza Stępniewskiego pod numerem telefonu 504-370-165 lub kol. Mariusza Szymańczaka pod numerem telefonu 508492408 lub kierując zapytania pod adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W załączniku Regulamin oraz Zgłoszenie do Turnieju

Serdecznie zapraszamy szkoły do podjęcia rywalizacji.

Czytany 2162 razy
ZSS

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu - 2016

Mapa serwisu

Projekt i wykonanie 2015:   

Ta strona internetowa używa ciasteczek "cookies" dla zapewnienia właściwego działania wszystkich dostępnych funkcji. Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz określić sposób przechowywania "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Wiedz jednak, że może to doprowadzić do wstrzymania prawidłowego działania tej strony internetowej.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

We have 34 guests and no members online