30 Lis 2021

VII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ MŁODYCH LAKIERNIKÓW

Z radością informujemy, że Adam Skrzypczyński i Łukasz Stępniewski, oraz Wiktor Grzywacz i Filip Wierzbicki " awansowali do finału
VII Turnieju Młodych Lakierników.

Wymienieni uczniowie będą reprezentowali naszą szkołę w trakcie VII Ogólnopolskiego Finału Turnieju Młodych Lakierników, który odbędzie się w siedzibie firmy NOVOL w Komornikach k. Poznania. Zachęcamy inne osoby do sprawdzenia swojej wiedzy w przyszłych konkursach, a za naszych finalistów trzymamy kciuki i życzymy powodzenia. W finale nasi uczniowie zmierzą się z uczniami ze szkół
z Białegostoku, Torunia, Radzynia Podlaskiego, Mikołowa.

Ogólnopolski Turniej Młodych Lakierników promuje najlepszych uczniów, nauczycieli zawodu i szkoły,  mobilizuje do aktywnego poszerzania wiedzy w zawodzie lakiernik,  motywuje uczniów podczas przygotowania do eliminacji i w trakcie Turnieju, daje dostęp do materiałów szkoleniowych partnerów Turnieju, zapewnia profesjonalne szkolenia lakiernicze, zapoznaje z najnowszymi technologiami lakierniczymi.