16 Lut 2018

Walentynki w "Samochodówce"

W dniu 13.02.2018 z okazji Walentynek w naszej szkole odbyła się zorganizowana przez  mgr Małgorzatę Stańczyk, mgr inż. Elenę Rembiś ,mgr Marzenę Alberską, mgr Agnieszkę Szydłowską i mgr Karolinę Podpłońską  Akademia, w której brali udział :

Jan Kęska 3ml

Michał Skrzek 1a

Aleksandr Dobrasiewicz 1a

Mateusz Malicki 1a

Maciej Kołodzejski 1a

Filip Kapliński 1b

Jakub Korcz 1b

Maciej Warmijak 2c

Igor Siara 2c

Dariusz Kędzerski 2c

Marek Jasiak 3c

Oraz zespół muzyczny pod kierownictwem  mgr Romana Mosionka:

Marek Jusiak

Dawid Bogucki

Kacper Cybula

Uczniowie grali z dużym zaangażowaniem i  humorem, czym zdobyli sobie sympatię swoich nauczycieli  i dyrekcji szkoły, a także popularność wśród rówieśników ze szkoły .

Jeszcze raz BRAWO i BIS !!!

Czytany 3650 razy Ostatnio zmieniany piątek, 16 luty 2018 08:24