13 Cze 2018

Wycieczka do Brukseli

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W dniach 1-5 czerwca 2018r  odbyła się wycieczka do Brukseli, która była nagrodą w konkursie wiedzy o Unii Europejskiej. W kwietniu odbyły się eliminacje w Zespole Szkół Samochodowych, w których zwycięzcą  został uczeń klasy 3ml Jakub Bereżecki. Organizatorem konkursu w szkole
i osobą odpowiedzialną za kontakt z biurem poselskim Zbigniewa Kuźmiuka ( fundatorem nagrody ) była Renata Cywka.

  Pierwszego dnia w planie był przejazd głównymi ulicami Brukseli, zwiedzanie zabytków oraz msza święta. W poniedziałek 4 czerwca odbyła się prelekcja w Parlamencie Europejskim na temat pracy i roli Parlamentu Europejskiego z sesją pytań skierowanych do europosła Zbigniewa Kuźmiuka. Następnym punktem wycieczki było zwiedzanie Brukseli  z przewodnikiem, podziwianie zabytków znajdujących się na Grand Placu, przejazd obok Pałacu Sprawiedliwości, zwiedzanie starówki. 

Czytany 1507 razy Ostatnio zmieniany środa, 13 czerwiec 2018 07:41
ZSS

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu - 2016

Mapa serwisu

Projekt i wykonanie 2015:   

Ta strona internetowa używa ciasteczek "cookies" dla zapewnienia właściwego działania wszystkich dostępnych funkcji. Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz określić sposób przechowywania "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Wiedz jednak, że może to doprowadzić do wstrzymania prawidłowego działania tej strony internetowej.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

We have 16 guests and no members online