28 Sie 2018

Relacja z Air Show w Radomiu

Wzorem roku ubiegłego, także i tym razem uczniowie Zespołu Szkół Samochodowych kształcący się na kierunku technika mechanika lotniczego, wzięli udział w Międzynarodowych Pokazach Lotniczych Air Show 2018 w Radomiu.

Uczniowie klasy 4ml pod opieka nauczycieli lotniczych przedmiotów zawodowych: mgr inż. Andrzeja Fokta, mgr inż. Władysława Staniszewskiego i mgr inż. Arkadiusza Hernika, promowali współpracę szkoły z firmą LOT AMS w ramach programu
„LOT AMS – pracodawca z wyboru”.

Stoisko firmy odwiedzili też absolwenci klasy lotniczej, którzy promowali program stażowy – „Zostań Mechanikiem Wyższych Lotów”.

Pomimo niesprzyjającej aury, stoisko firmy cieszyło się dużym zainteresowaniem.

Czytany 3507 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 28 sierpień 2018 08:45