07 Lis 2018

Czytanie z Belfrem

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

CZYTANIE Z BELFREM…

W Ramach Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych dużym zainteresowaniem uczniów cieszyła się akcja „Czytanie z belfrem”. Nauczyciele naszej szkoły czytali na głos fragmenty ulubionych książek przez cały miesiąc październik. Młodzież zgromadzona w bibliotece szkolnej z zaciekawieniem wysłuchała propozycji książkowych naszych profesorów takich jak:

  • „Dywizjon 303” – czytał Pan Andrzej Fokt
  • „Piekło Dakaru” – czytała Pani Karolina Podpłońska
  • „Zabić drozda” – czytała Pani Renata Cywka
  • „Nienasycony Robert Lewandowski”- czytał Pan Wojciech Szester
  • „Powtórka z rozrywki- kultowe monologi” – czytał Pan Tomasz Czaj
  • „Dziennik cwaniaczka” - czytał Pan Andrzej Michalczewski
  • „ Wesołe bajki” czytała Pani Karolina Lutek
  • „Forrest Gump” – czytał Pan Roman Mosionek
  • „Czytam po angielsku” – czytała  Pani Aleksandra Samuś
  • „Słonie lubią latać" – czytała Pani Justyna Wolanin 

Czytany 521 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 08 listopad 2018 09:09
ZSS

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu - 2016

Mapa serwisu

Projekt i wykonanie 2015:   

Ta strona internetowa używa ciasteczek "cookies" dla zapewnienia właściwego działania wszystkich dostępnych funkcji. Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz określić sposób przechowywania "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Wiedz jednak, że może to doprowadzić do wstrzymania prawidłowego działania tej strony internetowej.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

We have 19 guests and no members online