22 Lis 2018

Wycieczka do Centrum Nauki Kopernik

15 listopada odbyła się wycieczka do Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. Uczestnikami byli uczniowie z klas 3a, 3c oraz 3ze wraz
z nauczycielami E. Rembiś, M. Krzemińska i R. Bąk.

Głównym celem wycieczki było rozwijanie zainteresowań naukowych oraz pogłębienie wiedzy uczniów poprzez uczestnictwo w zajęciach laboratoryjnych oraz zwiedzanie wystaw stałych znajdujących się na terenie Centrum Nauki Kopernik w Warszawie.

Dodatkowym punktem wycieczki było zwiedzanie Starówki oraz Grobu Nieznanego Żołnierza. Podczas spaceru „Historia Grobu Nieznanego Żołnierza” zostały przypomniane najistotniejsze informacje oraz mniej znane fakty związane z historią najważniejszego warszawskiego grobu-pomnika.

Czytany 652 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 22 listopad 2018 07:36